Biz Kimiz?

Temelleri İspir 1980 yılında atılan İspir Müteahhitlik İnşaat. San. Tic. Ltd. A.Ş 2000 yılına kadar devlet ihale taahhüt işleri ile iştigal etmiştir. Şirketimiz 2000 yılında inşaat sektörüne girerek müteahhitlik ve taahhütlük hizmetleri ile bölgede adından sıkça söz ettirmektedir. Elbistan'daki kentselleşmeye bir nebze de olsa katkı sağlayan şirketimiz bünyesinde 2 mühendis 2 iç mimar, elektrik mühendisi ve teknik personel istihdam etmektedir. İş saglığı ve güvenliğini kendine ilke haline getiren şirketimiz, yapı sağlamlığı konusunda titiz çalışmalarını sürdürmektedir.35 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek kaliteyi, güveni sizlere sunmayı bir görev edinmiştir.

Neden Biz?

Müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmak adına kalite kontrol sistemini çağın gerektirdiği normlarda maksimum seviyede uygulamayı, mühendislik ve mimari alanlarda uygulanan son teknoloji gelişmeleri yakından takip ederek, çevre duyarlılığı ve kalitesini sürekli arttırmayı ilke edindik.

35 yılı aşkın tecrübemizle modern mimarisiyle depreme dayanıklı yapıları inşa ederek, gelecek yıllara emin adımlarla ilerlemek ve gelecek nesillere aktarmayı hedeflemekteyiz…

İşini söz verilen zamanda teslim etmeyi, yürürlükte bulunan yasa ve yönetmeliklerde geçen çevre boyutları ve İSG (İş Sağlığı ve Güvenliği) riskleri ile ilişkili tüm yasal şartlara uymayı ve uygunluğunu takip etmeyi, doğal kaynak kullanımını ve çevre kirliliğini dikkate alarak ofis ve şantiyelerimizde doğaya duyarlı çalışmalar yapmayı taahhüt ediyoruz.

Modern ve günümüzün gerekliliklerini kapsayan bir o kadarda doğaya ve çevreye saygılı projeler hayata geçirmektir.

Bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak.

Star Tv Konut Dünyası Röpotajı

Yönetim kurulu başkanımız Sn. Ahmet İspir Star Tv Konut Dünyası programındaki röportajında; inşaat sektörü, bölge koşulları ve şirketimizden bahsetmektedir.

YÖNETİM KURULU

YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ

Kemal İspir

Kemal İspir

Yönetim Kurulu Üyesi
Mahsuni İspir

Mahsuni İspir

Yönetim Kurulu Üyesi
Kenan İspir

Kenan İspir

Yönetim Kurulu Başkanı
Ahmet İspir

Ahmet İspir

Yönetim Kurulu Onursal Başkanı